מיתוג בת מצווה לאחיינית המתוקה שלי

לפני שתים עשרה שנה נולדה לי אחיינית, ראשונה אחרי ארבעה אחיינים.(קרי: ארבע פעמים של אכזבות למה בן ולא בת :)) ככה שהיה טבעי שיש לכולנו מקום מיוחד בלב בשבילה עד היום.

מאז עברו שנים, שתיים עשרה כמו שציינתי, ועוד הרבה נכדות נוספו ברוך השם לסדרה המתרחבת של הוריי – (לאחרונה נהייתי מהדודות האלה שצריכות איזה חמש דקות כדי לחשב כמה אחיינים בעצם יש לי) ובסדרה כלולה אפילו בת אחת משלי 😍

 

זו, אגב, הסיבה שנעלמתי להרבה זמן – ילדתי ב"ה בת מהממת (ואני אובייקטיבית לחלוטין!)  ורק לאחרונה חזרתי לפעילות סדירה (או סוג של). בשעות הבוקר הבובונת התנדבה לשמש כמזכירה מטעם עצמה בסטודיו. היא יושבת לידי ונואמת דיאלוגים מרתקים ביותר. ציינתי באוזניה לא פעם ולא פעמיים כי במסגרת עבודתה היא צריכה לישון, אבל היא מסרבת לעשות זאת עד שלא אשפר את תנאי ההעסקה שלה. 🙄

אני מקווה שאף אחת לא פספסה את זה שסוף סוף יש תמונות על הקירות בסטודיו! בסוף זה קרה. כל יום אני מוסיפה עוד פס מסקינגטייפ אחד 🙂 יום אחד זה יהיה מושלם, אל תאבדו תקווה.

נחזור לעניין הקודם. איפה הייתי. כן, בבת מצווה. בקיצור, רות נולדה כמה ימים לפני שבועות, כמו שאפשר לנחש לפי השם, ולפני חודשיים התחלנו להיערך לבת המצווה שלה.


לאחרונה בת מצווה הפכה להיות הפקה גרנדיוזית, עם קונספט וקליפ ובוק ובלונים בצורת פלמינגו ותוכניות מפוצצות. זה פחות הסגנון של האירוע המדובר – לכן רציתי ליצור מיתוג עדין, פשוט, לא יקר תקציבית, ושישתלב בהרמוניה עם אירוע קטן ומשפחתי בבית.
יצרתי כמה לוגואים בסיסיים לדוגמא ונתתי לרות לבחור מביניהם. לרות יש טעם טוב והיא בחרה את מה שהכי אהבתי גם אני 🙂 רק ביקשה לשנות את הגוונים מורוד לסגול – עוד בחירה חכמה.


זה הלוגו הסופי:

בהמשך לקו העיצובי הנבחר יצרנו יחד את שאר חלקי המיתוג: הזמנה, שרשרת דגלונים, חבקי מפיות, תוויות לבקבוקים ומדבקות.

קאפה עם 12 תמונות של רות שעליה כתבו האורחות ברכות במסיבה, (תחשבו שיש פה תמונה של קאפה)
ושלט גדול לכניסה:

קופסאות קטנות בצורת מזוודה שהוזמנו מאליאקספרס, ועליהן הדבקנו מדבקה עם הלוגו והכיתוב: "תודה שבאתם – משהו מתוק לדרך"

הנה המיתוג מתפקד בשטח:

איך אני אוהבת שרשרת דגלונים!

 

כמו הרבה עיצובים אחרים – גם המיתוג הזה עומד למכירה בהתאמה אישית.

יש לכם בת מצווה ואהבתם את הסגנון? דברו איתי במייל 🙂

עוד סיפורים שתרצי לקרוא

אבנים עם לב ❤

למי אכפת ממחירי החד פעמי, כשיש לנו אלטרנטיבה כזאת מהממת?

אז כמה באמת עולה לוגו?

כבר

באה!

האתר החדש של מנטה בהקמה… עוד טיפה והוא מוכן:)