שדרוג חדר ילדים בחמישים ש"ח או פחות

שיתפתי באחד מהפוסטים הקודמים שלפני כמה חודשים עברנו דירה מיחידה קטנה (ומכוערת) לדירה גדולה, מוארת ויפה. ומוארת. ומוארת. אני אגיד את זה שוב: מוארת.


ביחידה, שהיתה סוג של מאורה בעיקרון, לא היה כמעט אור שמש ישיר. רק בזוית מאד מסוימת בשעה מאד מסוימת ורק בסלון. ניסיתם פעם לקום לחדר חשוך? לא מצליחים להתעורר.
עכשיו אני מרגישה שהשם פיצה אותי בגדול, וסידר לי דירה בקומה שלישית עם המון אור טבעי. אור שמש ישיר בשעות אחה"צ, שקיעה מהממת מחלון הסלון, ומרפסת חמודה שיוצאת מחדר העבודה שלי ומשמחת את הלב כל בוקר מחדש.


אחד הדברים שהכי חיכיתי לעשות בחיים זה לסדר חדר ילדים מתוק. זה דבר שעוד לא התנסיתי בו, וחוץ מלהוציא לעצמי את העינים בפינטרסט לא ממש יכולתי לעשות משהו בעניין. בהתחלה לא היה ילדים, אחר כך לא היה חדר. עכשיו ברוך השם יש גם וגם  🙂
המגבלה העיקרית היא שמדובר בדירה שכורה, כך שלא יכולתי להתפרע יותר מידי. ניסיתי לחשוב איך בכל זאת אפשר ליצור חדר חמוד וכיפי במינימום עלות.

קודם כל צבעים: נבחרו מנטה (מעניין למה) וצהוב – שני גוונים נעימים וניטרלים.
התחלתי מלתכנן בהדמיה מה בעצם אני רוצה שיהיה. רעיונות עלו וירדו, רציתי נקודות על הקיר אבל ידעתי שזו תהיה הרבה עבודה, אז עברתי לפסים.


צבעתי (על מי אני עובדת. בשביל זה יש אחים. אחי ואני צבענו. הוא צבע, אני אמרתי לו מה לעשות. איזה כיף היה. אין כמו להגיד לאחרים מה לעשות.) את הקיר הגדול. במקור תכננתי לחלק אותו לפסים עקומים (כי מאיפה יש לי סבלנות עכשיו להתחיל לסמן קוים ישרים, ובסוף זה הרי יצא בטוח עקום. אז תכננתי מראש לעקם וזהו.)


הבעיה היתה שלא הבאתי איתי מספיק מסקינגטייפ… כמה אופייני לי. לכן הסתפקנו בלחלק את הקיר לשלושה חלקים, וצבענו מנטה-צהוב-מנטה.

חיפשתי ברשת איורים חמודים שאפשר להפוך לפוסטרים, ומצאתי כמה ממש מגניבים של חיות עם מבע דבילי ומתוק. גם הן קיבלו טאצ' עיצובי תואם לדגלונים ולקיר. (מקדימה תשובה לשאלה: כן, הפוסטרים עומדים למכירה.)
ו – תראו איזה מדבקות קיר  מצאתי באליאקספרס! הן ממש מתכתבות עם הפוסטרים! כמעט חיבקתי אותן כשהגיעו.

מה עוד? דגלונים הם אחת מאהבותיי הגדולות. יצרתי שרשרת דגלונים בצבעים הנבחרים. פשוט הדפסתי דפים עם טקסטורה וגזרתי למשולשים. הדבקתי על חוט פשתן ארוך, והרי שרשרת תוצרת בית. (טוב, גם תוצרת גרפצ'יק)

זהו! יש לנו חדר חמוד, בהשקעה כספית מינימלית.
תמונה מלאה של החדר תקבלו אולי יום אחד כשנפרוק את הארגזים שעדיין מחכים שם לגואל. *שיעולשיעול*

עוד סיפורים שתרצי לקרוא

אבנים עם לב ❤

למי אכפת ממחירי החד פעמי, כשיש לנו אלטרנטיבה כזאת מהממת?

אז כמה באמת עולה לוגו?

כבר

באה!

האתר החדש של מנטה בהקמה… עוד טיפה והוא מוכן:)